Krásné společenské účesy nejen na ples - fotogalerie

Objemný zvlněný účes z červených vlasů sepnutý dozaduElegantní melírovaný účes sepnutý dovrchu s čelenkouDlouhý blond účes se zapletenými copánkyKrásné a originální účesy do společnosti či na ples představuje značka Matrix. Prohlédněte si následující fotogalerii

Zhlédněte tyto elegantní účesy inspirované 16. stoletím, určené pro dlouhovlásky. Kolekce to již nese v názvu „True Pioneers“.

Elegantní účesy zahrnují nejen svázané vlasy např. objemný culík, zajímavý drdol s čelenkou a zaplétané účesy, ale i rozpuštěné vlasy, u kterých jsou preferovány především zvlněné vlasy.

Celá kolekce je od začátku promyšlená, vlasy jsou oživené výraznějšími barvami nebo melíry a dotvořené tak, aby finální styling působil vyjímečně.

Hodí se zejména pro ženy, které si potrpí na originální styl a rády zvolí do společnosti či na tématický ples podobný účes.

Další účesy na ples či do společnosti naleznete zde: >>Fotogalerie účesů na ples<<

Elegantní melírovaný účes sepnutý dovrchu s čelenkou Objemný culík s volnými prameny z červených vlasůObjemný zvlněný účes z červených vlasů sepnutý dozadu Rozcuchaný červený cop s volnými pramenyZajímavě zapletené copy z blond vlasů Dlouhý blond účes se zapletenými copánkyDlouhý melírovaný lehce zvlněný účes  Nevšední účes vyčesaný dovrchu s barevnými melíry

 Další účesy od Matrix naleznete zde: >>Fotogalerie účesů od Matrix<<

Co říkáte na kolekci inspirovanou 16. stoletím? Zvolila byste takovýto účes?

Podobné články

Jessica Alba - Elegantní společenský účes, vyčesaný z dlouhých rovných vlasůScarlett Johansson - Smyslný, na temeni dovysoka stylizovaný, společenský účesParis Hilton - Společenský účes z dlouhých zvlněných vlasů blond barvyPlesová sezóna je v plném proudu a Vy hledáte ten nejkrásnější společenský účes? Inspirujte se v naší fotogalerii večerních účesů a vyberte si ten NEJ!

Rozpuštěný společenský účes se zapletenými pramenyZapletený drdol z blond vlasůSpletený cop ve volném stylu s patkouOpět jsme tu s oblíbenými zapletenými účesy, které působí nejen společensky, ale i něžně, a co víc, dají se nosit kamkoliv! Zhlédněte podzimní fotogalerii účesů od Aussie s nádechem hravosti anebo v ležérním stylu od Thomas Kemper.

Po stranách zapletený drdol s květinou se zapletenou ofinouVlnitý účes z dlouhých vlasů v Zapletený cop od vrcholku hlavy z dlouhých vlasůMatrix přichází s půvabnými zapletenými účesy v „Bohémském stylu“ v nové kolekci letní sezony 2014. Podívejte se, co vše je možné s Vašimi dlouhými vlasy dělat!

Ležérní účes s ofinou do čelaPárty styl z krátkých vlasůDlouhý vlnitý účes s rovnou ofinouKolekce neotřelých účesů zaměřená na mladou generaci s příhodným názvem "Let's party". Účesy pro muže i ženy!

 

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď