Krásné účesy nejen na léto od Great Lengths na rok 2014

Romantický blond účes ozdobený věncemSlušivý krátký blond účes s patkou Bohémské dlouhé vlny Nová kolekce od Great Lengths je tu! Nechte se unést těmito skvostnými účesy plnými divočiny, ale i jemnosti. Zaměřuje se na rovné a vlnité účesy s pravidelnými tvary.

Hladký krátký účes s delší ofinou s proužky Čokoládově hnědý účes ozdobený perlami

Tato kolekce připomíná živly. Jemné účesy ozdobené perlami či věncem a rozpustilé vlnky s romantickým podtónem můžeme zařadit mezi klidné živly, jako jsou voda a země. Účes „ála“ punk připomíná divokost, jelikož špičky účesu jsou promelírované do ohnivých barev, ale také nepravidelně zvlněný účes či krátký účes s melírem zařadíme mezi živly plné temperamentu, tím jsou vítr a oheň.

Barvy jsou laděné spíše do přírodních tónů s jemným oživením účesů, jako je černý melír na blond vlasech. Dále jsou jen doladěné komponenty a ozdobami pro výsledný „look“.

Kouzlo spočívá především v úpravě účesu. Natočení, vyžehlení, objem, fixace,..

Další účesy od značky Great Lengths naleznete zde: fotogalerie Great Lengths

Klikněte na obrázek účesu, zobrazí se Vám ve velkém rozlišení. A nezapomeňte dát účesům, které se Vám líbí, pět hvězdiček!

Krátké účesy

Hladký krátký účes s delší ofinou s proužky Krátký účes ve stylu Slušivý krátký blond účes s patkou Krátký blond účes s divokými vlnkami a černými proužkyKrátký blond střih s patkou spadenou přes oko

Dlouhé účesy:

Čokoládově hnědý účes ozdobený perlami Bohémské dlouhé vlny Nezkrotně vlnitý účes hnědé barvy Rozpuštěný vlnitý účes se sepnutou ofinou  Romantický blond účes ozdobený věncem Klasicky rovný blond účes z dlouhých vlasů

Další účesy od značky Great Lengths naleznete zde: fotogalerie Great Lengths

Líbí se vám tato kolekce?

Podobné články

Nespoutaný objem v hustě vlnitých vlasechFialový melír v rezavém rozcuchaném mikáduFialové podbarvení doplňující blond číroNová kolekce účesů kadeřníků Great Lengths je tu! Kolekce plná barev překvapí paletou melírů. Extravagantní melíry i jemné tón v tónu. Najděte ten svůj...

Číro v krátkém střihuRybí cop zapletený na straně, růžové barvyBlond rošťácký rozcuch s culíčkyPřekrásná kolekce nápaditých účesů vytvořená kadeřníky značky Great Lengths. Pokochejte se a inspirujte se!

Zvlněné polodlouhé vlasy pro každou příležitostVolně spuštěné prameny z vyčesaných vlasů pro ambiciózní vzhledSportovní střih s dlouhou ofinou, kterou zdobí modrý melírGreat Lengths představují svou aktuální kolekci účesových trendů z prodloužených vlasů na rok 2010 pod názvem "Tomorrow's Look 09.2"

Vyčesaný společenský účes s uhlazenou ofinou s čelenkouZapletený cop obtočený kolem hlavy s volnými pramenyDlouhý zvlněný hnědý účes oživený čelenkouGreat lengths a bohatá přehlídka účesů v bohémském stylu pro dlouhé vlasy. Mnoho úprav pomocí krásných čelenek, splétané vlasy nebo jen volně rozpuštěné s výraznými melíry. Styling pro každou dlouhovlásku

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď