Péče o vlasy! Jak docílit krásných dlouhých vlasů?

Hebký účes na stranu s lehkými vlnkami s patkouLehce zvlněný culík z blond vlasů s objememRovný sestříhaný účes z dlouhých tmavých vlasůMáte dlouhé vlasy? Nebo toužíte po dlouhých vlasech a nevíte jak o ně správně pečovat? Přinášíme vám tipy, jak dosáhnout zdravých dlouhých vlasů či jak snadno a rychle prodloužit vlasy pomocí Clip – in.

Hladký rovný dvoubarrevný účes z dlouhých vlasů Divoký účes s objemem z dlouhých hnědých vlasů

Odjakživa byly, jsou a stále budou trendem dlouhé vlasy. Dá se s nimi vytvářet nespočet účesů - vyžehlit, zaplétat, udělat vlnky nebo kudrliny, ale především to chce správnou a důkladnou péči. Ideálně by se měly pravidelně zastřihávat konečky o cca 5 milimetrů, abychom zabránily třepení a dosáhly zdravějšího vzhledu. Samozřejmě je nutností používat kosmetiku proti třepení vlasů ( šampony, kondicionéry, masky či séra – obsahující např. arganový olej pro vyživení konečků). Velmi to ovlivní zdraví našich vlasů. Neměly bychom také zapomenout na dodržování pitného režimu a zdravé stravy, ty jsou totiž hlavním krokem při zlepšení kvality vlasů. Nezbytné je nezatěžovat tolik vlasy častým barvením a pravidelným fénováním, kulmováním či žehlením. Měly bychom dát čas od času vlasům také pauzu od těchto rutinních záležitostí. Dobrou volbou pro krásné vlasy je kvalitní hřeben, který neponičí vlasová vlákna.

Kdo však nerad pečuje o dlouhé vlasy, můžete snadno a rychle prodloužit své vlasy pomocí clip-in v barvě svých vlasů a dle nálady můžete měnit délku!

Příčesky clip-in můžete nakoupit zde

Rovné účesy:

Slušivý rovný účes z hnědých vlasů s pěšinou na stranu Klasický blond rovný střih s pěšinou uprostřed

Zářivý rovný účes z dlouhých vlasů s ofinou na stranu Rovný sestříhaný účes z dlouhých tmavých vlasů

Hladký rovný dvoubarrevný účes z dlouhých vlasů Rovný účes z dlouhých vlasů se sepnutou ofinou dovrchu

Uhlazený culík sepnutý na více místech Ležérní účes z dlouhých vlasů s rovnou ofinou

Uhlazený účes z dlouhých rovných vlasů Dlouhé blond vlasy s rozcuchaným efektem

 

Zapletené účesy: 

Rybí cop z dlouhých vlasů na stranu Zapletený cop od vrcholku hlavy z dlouhých vlasůZvlněný účes s originálně zapletenou ofinou přes obličej Částečně zapletený

 

Vlnité a kudrnaté účesy: 

Divoký účes s objemem z dlouhých hnědých vlasů Hebký účes na stranu s lehkými vlnkami s patkou

 

 

Lehce zvlněný blond účes s pěšinou na stranu Krásný uhlazený účes z blond vlnitých vlasů

Ohromný kudrnatý účes z dlouhých vlasů s melírem Lehce zvlněný culík z blond vlasů s objemem

Objemný účes z hnědých vlasů s drobnými kudrlinami Vyjimečný účes z dlouhých vlasů s loknami

 Další účesy pro dlouhé vlasy naleznete zde: Fotogalerie dlouhých účesů

 

Máte nebo chtěla byste si nechat narůst dlouhé vlasy?

Podobné články

Dlouhé rovné hnědé vlasy s pěšinou uprostředObjemný blond účes s vlnkami Dlouhý moderní účes s ombre efektemDlouhé vlasy se hodí pro ženy, které rády pečují o své vlasy nebo rády vytváří účesy. Krásné dlouhé vlasy jsou ozdobou a v přírodních barvách působí přirozeným dojmem. 

4.jpg 10.jpg 14.jpgNevíte jak narovnat své neposlušné vlnité vlasy po umytí? My vám poradíme jak na to! Podívejte se na videonávod a nechte se inspirovat tímto postupem pro dosažení rovných vlasů.

Dlouhý hnědý melírovaný účes s vlnamiObjemné melírované dlouhé vlasy s pěšinou uprostředRomantický zapletený hnědý účes s melíremV„Essentional look“ kolekci od Schwarzkopf Professional můžete najít dlouhé účesy se skvěle vyjímajícími se melíry v jemných tónech. Vlasy plné lesku v různých úpravách vypadají opravdu neodolatelně!

Elegantní culík s vyčesanou ofinou dovrchuJemné lokny z dlouhých vlasůZčesaný účes s vyčesanou ofinou dovrchuTrendy kolekce účesů plná mladosti pro ženy ve věku od 25 let od Pantene pro-V. Účesy z dlouhých vlasů, rozpuštěné či zčesané do culíku. Tyto slušivé účesy naleznete ve fotogalerii.

Poslat nový komentář

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><br><p><img>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Více informací o možnostech formátování

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste opravdoví hosté a předchází tak automatizovaným spamovým robotům.
Vyplňte odpověď